Пятница, 2018-11-16, 0:45 AM
Сайт "Аборт"
Приветствую Вас ГостьКаталог статей
Главная » Статьи » Мои статьи

Підліткова вагітність
Пропаганда небезпеки незапланованої вагітності серед дівчат юного віку не допомагає і залишається напруженою. За інформацією ВООЗ, за минулий рік в світі кількість абортів у молодих леді у віці 16-18 років було зареєстровано близько одного мільйона.

Вагітність у молодих дівчат становить найбільш велику кількість в усіх розвинених країнах, в яких сексуальні контакти найбільш поширені і доступ до них більш відкритий. Це пов'язано з дозволом показу в будь який час за різними телеканалами програм з сексуальним ухилом. І дівчат цікавить, в першу чергу, не захист, а отримання насолоди.

Молоді леді, як правило, не приділяють належну увагу контрацепції від неповного розуміння ситуації. Від цього з кожним роком все більше підліткова вагітність набирає обертів.

Якщо відбулося зачаття, то:

1) не потрібно молодим дівчатам приховувати від батьків своє становище.
2) відразу необхідно відвідати гінеколога. Він дасть кваліфіковану консультацію, скаже термін вагітності, допустимі патології плода, огляд ходу виношування, а також  уточнить про дозвіл пологів.

Якщо немає ніяких медичних протипоказань, родичі ні в якому разі не повинні наполягати на перериванні вагітності. Дівчина сама повинна визначитися і вирішити це питання.

У підліткової вагітності величезне значення має психологічний аспект.

Якщо змусити дівчину зробити аборт, то травма психологічна може залишитися на все життя. Зовсім інша розмова, якщо організм вагітної не готовий виношувати плід і народжувати. В цьому випадку, дівчині необхідно розповісти про очевидні і ймовірні наслідки. В основному, підліткова вагітність найбільш поширена на Сході, яка традиційно склалася і багато століть практикувалася.

Наприклад, в Азії і в наш час вважаються нормальні шлюбні відносини в віці 11-13 років. Так само дослідники підмічають, що частина дівчат не здатні до зачаття, виношування або народження дитини в цьому віці через фізіологічні особливості. Рівень смертності новонароджених останнім часом складає 36-68%.

Підліткова вагітність для європейців стала значним стресом. Якщо на самому початку вагітності дівчата його майже не відчувають, то в другому триместрі стрес набирає обертів  і дівчата найчастіше намагаються позбавитися від малюка. За законом аборт дозволений максимум тільки до 12 тижня. І лише за певними медичними показниками можна продовжити термін.

Головні групи ризику підліткової вагітності:

1. До першої групи відносяться дівчатка, схильні до агресії, запальності.

2. До другої групи належать підлітки, які з яких-то причин були позбавлені батьківської ласки і любові. Запекла поведінка визначена експансивними проблемами з ровесниками. Дівчата, що відносяться до цієї групи з боку більш дорослих чоловіків, шукають опіку і дуже часто інтимні стосунки приймають за батьківську турботу, покриваючи неувагу, відсутність кровного тата.

3. До третьої групи можна віднести дівчаток, які заради експерименту займаються сексом. В основному їх партнером стає друг дитинства.

4. До четвертої категорії відносяться дівчинки, які з яких - то причин зазнали фізичного чи психологічного насильства з боку дорослого. Вони залякані і не можуть кому-небудь з рідних довіритися.

Наявність вагітності підлітком сприймається як сором, страх, розгубленість, і повне потрясіння. Дівчину важливо підтримати, не дозволити їй закритися в собі, піддатися безвиході і не допустити її до суїцидальних думок.

Якщо дівчинка батькам не довіряє, то в кращому випадку факт вагітності буде приховано до тих пір, поки не з'явиться животик. У гіршому вона відправиться в аптеку за рішенням проблеми, за засобом, який викликає викидень. Це найбільш складна ситуація, яка може закінчитися летальним результатом.Источник: http://maternity.blox.ua
Категория: Мои статьи | Добавил: Olga78 (2012-05-14)
Просмотров: 400 | Теги: аборт, подростковая беременность | Рейтинг: 5.0/1
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Форма входа

Категории раздела

Поиск

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Copyright MyCorp © 2018 | Бесплатный конструктор сайтов - uCoz